Strona główna
PL
Global
Local
Strefa Klienta B2B
2018-07-03

Marka VERTO na targach GARDENIA

W dniach 22-24 lutego odbyły się w Poznaniu targi GARDENIA, na których zaprezentowana została największa w Polsce oferta roślin, artykułów ogrodniczych, sprzętu, maszyn i urządzeń ogrodowych do zastosowania amatorskiego oraz profesjonalnego. My także pokazaliśmy tam swoje produkty, które pięknie prezentowały się na VERTOWAGENIE.

 

Targi GARDENIA to wydarzenie, podczas którego prezentowane są kompleksowe oferty marek ogrodowych. Wystawcy pokazują zarówno flagowe produkty, jak i wiele innowacyjnych rozwiązań, które mają swoją premierę właśnie w Poznaniu i tutaj znajdują pierwszych nabywców. W tym roku w targach wzięło udział aż 22 667 osób.

 

Nasze stoisko marki VERTO zdecydowanie wyróżniało się na tle innych wystawców. Osiągnęliśmy to poprzez prezentację  asortymentu narzędziowego na samochodzie wystawowym – VERTOWAGENIE, zwanym też potocznie Bulikiem. Piękny, odnowiony Volkswagen, przystrojony kwiatami i produktami VERTO do ogrodu bardzo spodobał się odwiedzającym – chętnie robili sobie z nim zdjęcia zapoznając się jednocześnie z naszymi produktami.


Zobacz także

Jeśli masz pytania lub uwagi do naszych produktów napisz do nas: